• !נופר לוטווין- וואלה

לילדים שלכם אין בעיות שינה, יש להם קושי בפרידה


לכל הורה יש את השיטה שלו לעזור לתינוק לישון לילה שלם, ויש מאות כתבות בנושא, אבל אף אחד לא מדבר על הסיבה האמיתית שכל כך קשה לילדים להירדם.

כתבה שפורסמה ב-"וואלה!- הורים", לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

" [...] הרשת עשירה במידע לגבי שעות שינה מומלצות לפי גיל ושיטות הרדמה ללא תלות שיבטיחו לכם לילה שלם. טבלאות, מספרים ומדריכי "עשה ואל תעשה" שכל מטרתם היא להביא תינוקות וילדים למצב שבו הם נרדמים בזריזות ל-11 שעות רצוף (עם הפסקות לארוחות ליליות לצעירים שעדיין זקוקים לכך).

פקטור אחד יצא מן המשוואה, וכשהוא כן מוזכר זה רק כהערת אגב קטנה על אף שהוא עניין מרכזי בכל הנוגע לשינת פעוטות ותינוקות: אלמנט הפרידה.

תופתעו לגלות כמה מהמקרים שמגיעים אליי לייעוץ שינה מתארים קושי שאמנם מתבטא בלילות אבל מקורו ביחסים, בדפוסי היקשרות, בחרדת נטישה, בצורך רגשי שחשוב להתייחס אליו לפני שמסדרים את אופן ההשכבה, ויותר מהכל מככב הקושי להיפרד. כשמפספסים אותו ומתעסקים רק בשינה, למעשה מטפלים בסימפטום במקום בשורש הבעיה. ואז היא עלולה לחזור בשינוי אדרת, ואולי אפילו לגדול [...]"

לכתבה המלאה שפורסמה ב-"וואלה!- הורים", לחצו כאן


מדריכת הורים מומלצת בטלפון

כל המוצג באתר הוא בגדר המלצה ובאחריות הקורא בלבד. אין זה תחליף להתייעצות מקצועית ו/או לטיפול רפואי. 

החומרים המתפרסמים באתר בלעדיים לנופר לוטווין. אין לעשות שימוש בכתוב החורג מכללי זכויות היוצרים והקניין הרוחני. כל העתקה/שכפול/העברה/הפצה/עריכה של החומר ללא אישור מהיוצרים אסורה בהחלט