הדרכת הורים

הדרכות הורים פרטניות הן מפגשי ייעוץ להורה שחווה איזשהו קושי בגידול ילדיו ,או התלבטות לגבי סוגיה חינוכית. במספר מפגשים בודדים בני כשעה או יותר, נדון במהות הקושי ונפתור אותו ביחד.

אפשר לבצע את המפגשים באופן וירטואלי. ממש מהספה בסלון, בלי לצאת מהבית! 

 

תהליך ההדרכה הוא קצר בהרבה מטיפול והוא ממוקד פתרון. מטרתנו להשיג תוצאה ולא רק להבין "מדוע?", אם כי הרקע חשוב עד מאד וכן אשאל המון שאלות על העבר . זאת כדי להבין תמונה מדויקת של כל מקרה ייחודי, והתאמת הפתרון המושלם לו ביותר מבין הרבים שאני מכירה.

בניגוד למדריכות הורים רבות אחרות, אני לא מאמינה בשיטה אחת קבועה שמועתקת מבית לבית. יש לי ארסנל של כלים, והם מתחדשים תדיר.  זאת משום שאני מאמינה בדיאלוג- הן בין ילד להורה, והן בינכם וביני. מהות ההדרכה ההורית בעיניי היא הנחייה אקטיבית של תהליך ממוקד, בו נזהה את הקול ההורי האישי שלכם. רק אז ניתן יהיה לשיים את הקושי, להבדיל בין סמפטום לבעיה, ולבחור את הדרך לשינוי התנהגות שמתאימה בדיוק לאותו מקרה וגם עונה על הצרכים ההתפתחותיים של הילד.

הנושאים בהם בד"כ נזקקת הדרכה הורית הם :

 

למרות שבשיחות נוכחים ההורים ואני, חשוב לי לציין שבמרכז התהליך עומד הילד. לנגד עיני אני רואה את טובתו, את צרכיו ואת מניעיו. זאת בשילוב צרכי ההורה והיכולות שלו 

השינוי יכול להתחיל גם אצלכם כבר עכשיו!

רוצים הדרכה אישית איתי אונליין, בלי לצאת מהבית?

השאירו כאן פרטים ואחזור אליכם לתיאום!

"חוקי הרכוש של הילדים"

אם אני אוהב את זה -זה שלי

אם זה ביד שלי -זה שלי

אם אני יכול לקחת את זה ממך- זה שלי

אם זה היה אצלי לפני כמה דקות- זה שלי

אם זה שלי- אסור שייראה בשום דרך שהיא לעולם שזה שלך

אם אני בונה או עושה משהו- כל החלקים שלי

אם זה נראה בדיוק כמו שלי- זה שלי

אם אני חושב שזה שלי- זה שלי

אם זה שלך ואני גונב לך את זה- זה שלי

מדריכת הורים מומלצת בטלפון

כל המוצג באתר הוא בגדר המלצה ובאחריות הקורא בלבד. אין זה תחליף להתייעצות מקצועית ו/או לטיפול רפואי. 

החומרים המתפרסמים באתר בלעדיים לנופר לוטווין. אין לעשות שימוש בכתוב החורג מכללי זכויות היוצרים והקניין הרוחני. כל העתקה/שכפול/העברה/הפצה/עריכה של החומר ללא אישור מהיוצרים אסורה בהחלט